Belangrijk nieuws!

  Wij zijn weer geopend!

Lees meer

Volg ons nu!

Volg ons nu!

Volg ons nu!

In 2019 doen we het helemaal anders!

In 2019 doen we het helemaal anders!

Terug naar BREAKING NEWS | Gepubliceerd op:

Hoi! Je gaat in 2019 nóg fijner sporten! Er komen namelijk hele mooie dingen bij. Even alle veranderingen op een rijtje …… 

 

GRATIS Fitsnacks.tv
Fit thuis voor de buis. Speciaal voor onze leden: Fitsnack.tv! Uniek voor onze regio: een ondemand videoplatform die je helpt jouw sportieve ambities waar te maken. Wil je op de hoogte blijven van alle ontwikkelingen? Ga dan naar www.fitsnack

WiFi in alle clubs!
Ga naar de Ron Haans App, klik op de WIFI-knop en je bent online! Nu dus zonder eigen Mb’s online luisteren naar je favoriete muziek in de sportschool. We melden het op Facebook en op de balie van je sportschool zodra de WiFi actief is.

BTW
Vanaf 1 januari 2019 wordt het lage Btw-tarief van 6% verhoogd naar 9%. Wij als sportschool vallen onder het lage tarief, de contributie wordt daarom iets hoger. Gelukkig kunnen we in 2019 WiFi en Fitsnacks.tv gratis aanbieden voor onze leden.

Abonnementen
We bieden in 2019 nieuwe en bekende abonnementsvormen aan tegen nieuwe prijzen. Goed nieuws: ben je al lid van onze sportschool? Dan blijf je gewoon de oude vertrouwde prijs (ex. Btw) betalen. Kijk voor meer info op onze website www.ronhaans.nl

Misschien ook interessant:

Word nu lid en sport tot 27 september gratis!

Word nu lid en sport tot 27 september gratis!

Word nu lid en sport tot uiterlijk 27 september gratis! Je betaalt geen abonnementsgeld en geen inschrijfkosten. Je betaalt alleen voor de tag (€39.99). Je kunt je v…